2008 rok: 234372
2009 rok: 409812
2010 rok: 512023
2011 rok: 525784
2012 rok: 495700
2013 rok: 741489
Odwiedzin dzisiaj: 1704
W tym miesiącu: 104411
W tym roku: 1089942
Strona prowadzona wspólnie
przez IP i IPII

Instytucja Pośrednicząca - struktura

Instytucja Pośrednicząca – struktura od 01.04.2014 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
 
Komórki zaangażowane we wdrażanie
Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (PO KL)

 
 
Departament Koordynacji Programów Operacyjnych

 

Karina Bedrunka – Dyrektor
Tel. 77 54 16 565, fax. 77 54 16 567
 
Maja Byrdak – Z-ca Dyrektora
Tel. 77 54 16 240, fax 77 54 16 567

Małgorzata Stelnicka – Z-ca Dyrektora
Tel. 77 54 16 241, fax 77 54 16 567

Tomasz Hanzel – Z-ca Dyrektora
Tel. 77 54 16 230, fax 77 54 16 567

Agnieszka Okupniak – Z-ca Dyrektora
Tel. 77 44 04 039 wew. 102, fax 77 54 16 567

Danuta Olender – p.o. Z-cy Dyrektora
Tel. 77 54 16 568, fax 77 54 16 567

 

 

Referat Zarządzania Funduszami Strukturalnymi

 (ul. Ostrówek 5-7).

Aneta Miszkurek – Kierownik
Tel. 77 54 16 222, pokój nr 13

 

Monika Kopka – Jędrychowska – Główny Specjalista
Tel. 77 54 16 233, pokój nr 15

Dorota Lipin – Starszy Specjalista
Tel. 77 54 16 227, pokój nr 19

Joanna Piłat – Podinspektor
Tel. 77 54 16 227, pokój nr 19

Anna Boryczko – Specjalista
Tel. 77 54 16 234, pokój nr 19

Justyna Sikorska – Specjalista
Tel. 77 54 16 234, pokój nr 19

 

Referat Przyjmowania

(ul. Ostrówek 5-7).

Ewa Szczęsny – Kierownik
Tel. 77 54 16 202, pokój nr 1

Katarzyna Trumpus – Główny Specjalista
Tel. 77 54 16 213, pokój nr 2

 
Krystyna Winsze – Starszy Specjalista
Tel. 77 54 16 255, pokój nr 2

 

Referat Wdrażania

Sekcja Wdrażania EFS

(ul. Ostrówek 5-7).

Agnieszka Ślusarz – Kierownik
Tel. 77 54 16 229, pokój nr 16

Barbara Romanowska – Główny Specjalista
Tel. 77 54 16 231, pokój nr 18

 
Agnieszka Greb – Starszy Specjalista
Tel. 77 54 16 232, pokój nr 18

  
Alicja Ostrowska - Starszy Specjalista
Tel. 77 54 16 231, pokój nr 18

Joanna Górnicka – Podinspektor
Tel. 77 54 16 246, pokój nr 18

 

Referat Zarządzania Finansowego
 

Sekcja Europejskiego Funduszu Społecznego

(ul. Ostrówek 5-7)

Marta Wujec – Główny Specjalista
Tel. 77 54 16 254, pokój nr 9

 
Joanna Szwaiger – Inspektor
Tel. 77 54 16 254, pokój nr 9

 
Katarzyna Lasek – Podinspektor
Tel. 77 54 16 253, pokój nr 9

 
Iwona Respondek – Specjalista
Tel. 77 54 16 253, pokój nr 9

 

 Referat Kontroli Funduszy Strukturalnych 
 

Dorota Licznar – Kierownik
Tel. 77 54 16 235, pokój nr 20

Sekcja Kontroli EFS

 (ul. Ostrówek 5-7).

Katarzyna Kajda – Główny Specjalista
Tel. 77 54 16 221, pokój nr 20

Radosław Janikowski – Starszy Specjalista
Tel. 77 54 16 221, pokój nr 20

Iwona Salera – Inspektor
Tel. 77 54 16 220, pokój nr 20

Anna Olbert – Inspektor
Tel. 77 54 16 221, pokój nr 20

 

Referat ds. Odwołań

(ul. Ostrówek 5-7)

Anna Podedworna – Kierownik
Tel. 77 54 16 238, pokój nr 20

 
Anna Arcisz – Inspektor
Tel. 77 54 16 236, pokój nr 20

 

Referat Informacji i Promocji Funduszy Strukturalnych

 (ul. Barlickiego 17)

 Realizacja pomocy technicznej w zakresie informacji i promocji.

Bożena Drobek-Stelmach – Kierownik
Tel. 77 44 04 044, wew.122, pokój nr 6

Aleksandra Jasińska – Podinspektor
Tel. 77 44 04 044, wew. 116, pokój nr 5

 

Referat Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich

 

Dominika Dziatkiewicz – p.o. Kierownika
Tel. 77 44 04 044 wew. 121, pokój nr 2

Wojciech Dudek – Podinspektor
Tel. 77 44 04 720-722, pokój nr 1

Marcin Kot – Podinspektor
Tel. 77 44 04 720-722, pokój nr 1

Natalia Buhl – Specjalista
Tel. 77 44 04 720-722, pokój nr 1

 

Referat Pomocy Technicznej
 

 

Sekcja Pomocy Technicznej

(ul. Piastowska 12)

Danuta Olender – Kierownik, p.o. Z-ca Dyrektora  
Tel. 77 54 16 568, pokój nr 15

 
Ewelina Baran – Inspektor
Tel. 77 54 16 393, pokój nr 12

Ewa Magosz – Podinspektor
Tel. 77 54 16 393, pokój nr 12

 

Sekcja Organizacji

Katarzyna Jaroszczuk – Główny Specjalista
Tel. 77 54 16 632, pokój nr 11

Agnieszka Kulpok – Starszy Specjalista
Tel. 77 54 16 632, pokój nr 11

Anna Bobiarska - Gęglawy – Inspektor
Tel. 77 54 16 631, pokój nr 13

 

Referat Monitorowania

(ul. Piastowska 12)

Ilona Malińska – p.o. Kierownika
Tel. 77 54 16 547, pokój nr 14a

Joanna Klimkiewicz – Inspektor
Tel. 77 54 16 634, pokój nr 17

Barbara Rzońca – Starszy Specjalista
Tel. 77 54 16 633, pokój nr 18

Emilia Galas – Podinspektor
Tel. 77 54 16 635, pokój nr 14

Barbara Łuczywo – Podinspektor
Sekretariat Podkomitetu Monitorującego PO KL
Tel. 77 54 16 630, pokój nr 16

Paulina Słodkowska – Specjalista
Tel. 77 54 16 635, pokój nr 14

 

Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej

(ul. Piastowska 12)

Iwona Mąkolska - Frankowska – Dyrektor
Tel. 77 54 16 610, fax. 77 54 16 612

Referat Ewaluacji
 

Realizacja zadań wynikających z procesu ewaluacji PO KL w ramach Priorytetów VI-IX komponentu regionalnego.

Katarzyna Lotko-Czech – Z-ca Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej i Przestrzennej
Tel. 77 54 16 392, pokój nr 27

 
Jagoda Sokołowska – Główny Specjalista
Tel. 77 54 16 491, pokój nr 21a

Michał Mehlich - Inspektor
Tel. 77 54 16 490, pokój 21a

Projekt i realizacja: © 2011-2014 netkoncept.com - skycms