Super torebka czyli podstawowy dodatek każdej dziewczyny

Realia są takie, że trudno o kobietę która nie ma choć kilku torebek damskich. To niepodważalna element każdej  szafy i to pomimo tego, że coraz większą pozycję zdobywają damskie worki ewentualnie zbliżone babskie gadżety Czym kierują się kobiety które zamierzają wzbogacić swoją kolekcję o kolejną torbę damską?

Podstawowa zasada: nie można mieć przecież za dużo torebek

Ledwie parę procent dziewczyn przyzna, iż ma wyłącznie jedną torebkę, którą zabiera ze sobą wszędzie. Wynika to między innymi z tego, że koszty zakupu torebek (także tych, które były i będą produktami drogich marek) systematycznie spadają. Miej na względzie, że podobnie zresztą jak szpilki – stanowią podstawowy element powalającej stylizacji. Inna torebka damska będzie odpowiednia na galowe przyjęcie w wyrafinowanym otoczeniu, kompletnie inne podczas dziewczyńskiego spotkania ze znajomymi na wieczorny wypad w miasto. Istotne znaczenie ma także pojemność torebki; np. panie zmierzające do pracy bądź na uczelnię decydują się zazwyczaj na pojemniejsze egzemplarze (takie, które pozwolą zmieścić np. następny posiłek ewentualnie poniektóre kosmetyki). Z kolei jeśli kierują się wyłącznie małe sprawunki, regularnie zabierają lekkie torebki damskie, w których mieści się telefon, twój portfel jak również kluczyki od auta – co doskonale usprawnia sprzyja komfortowemu oglądaniu produktów. Panów zdecydowanie nie powinno więc zdumiewać, że w pewnych e-sklepach pojawiają się już kategorie nazwane „torebki hurt”.

Co jest modne? Torebki hurt czy detal?

Jak zapowiadają się trendy, w obszarze torebek? Nadmiernie dowcipni spytają – torebki prosto z hurtowni czy raczej detalicznie? Co kluczowe, w nadchodzącym sezonie rządzą kwiatki, popularne będą także motywy kocie. Oba modele wzorów pojawią się na damskich torebkach. Jeśli pytacie o rozmiar a także fason torebki, to aktualnie rządzą tzw. worki, zatem torebki średniej wielkości, nagminnie o całkiem smukłych ramiączkach i zdecydowanie bez stałej formy. Na odczuwalnie odleglejszy plan zeszły walizeczki,kuferki, jeśli stawiasz na mniejsze torby, również nie doświadczą problemu na zakupach – w sklepach można znaleźć więcej listonoszek.