Wybieramy najlepsze ubrania dla swojego dziecka

Wyobrażając sobie ubranka dla niemowląt, prawie każdemu przypomną się przede wszystkim klasyczne śpioszki. Zazwyczaj jest to pierwsza rzecz kupowana maluszkowi i prawdopodobnie nie sposób się bez nich obyć. Zwykle zapina się je na napy, ponadto mogą też posiadać guziczki na ramionach. Śpioszki są świetne jako ubranko do spania dla niemowlaka oraz ułatwiają mamom przewijanie.

W przeciwieństwie do śpiochów, klasyczne półśpiochy obejmują ubranko od pasa w dół. Dla podobnego ubranka dla niemowląt konieczne jest założenie pod spód koszulki lub body. Sporo mam wybiera podobne rozwiązanie dla swego malca znacznie częściej niż standardowe spodnie i skarpety. Pajacyki natomiast stanowią bardzo wygodną alternatywę dla zwykłych śpioszków. Posiadają zawsze długi rękawek i zapina się je na napy czy na zamek. Trudno o wygodniejsze ubranka dla niemowląt! Sprawdzają się doskonale w każdych warunkach.

Warto również rozważyć wybór odpowiedniego body. Zna je doskonale każda mama, która regularnie ubiera w nie swego malucha. Jest to rodzaj koszulki, z krótkim lub długim rękawkiem, którą wygodnie zapina się w kroku. Dobrze mieć w wyprawce różne rodzaje body, gdyż jest to rzecz bardzo komfortowa dla dziecka, a zarazem funkcjonalna. Dla nieco większego malucha można zainwestować również w body zakładane mu przez główkę, lecz maleńkiemu dziecku lepiej zakładać body zapinane kopertowo.

Musimy pamiętać, że poza wspomnianymi ubrankami, trzeba będzie dokupić także ciepłe akcesoria. Kurteczki, sweterki i bluzy, kilka koszulek z krótkim i długim rękawkiem, czapka, szalik i rękawiczki to podstawa.

Nie odnaleziono jeszcze przepisu na skompletowanie doskonałej wyprawki dla maluszka. Zanim zdecydujesz się na zakup, dokładnie go przemyśl i nie kieruj się wyłącznie trendami. Skompletuj swój wyjątkowy zestaw ubranek dla niemowląt, który będzie dla Ciebie najbardziej praktyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *